2DX2B optički mehaničkih prekidača i Fiber optičkih Poe Rocker uspio prebaciti

2DX2B optički mehaničkih prekidača i Fiber optičkih Poe Rocker uspio prebaciti

Sopofiber' D2 × 2B mehanički Fiber optičkih prekidač povezuje optički kanal mimo redirekcija optičkih signala u odabranom izlaznom vlakana.

Function

Sopofiber' D2 × 2B mehanički prekidač optičkih vlakana povezuje optički kanal mimo redirekcija optičkih signala u

odabrane proizvodnje vlakana. To se postiže pomoću patentirana opto-mehanički konfiguracije i aktivirati preko jednog

kontrolni signal. Mehanički rad nudi pretjeran-visoka pouzdanost i brza promjena brzina kao dvosmjerni performanse.

MMS optičkog prekidači se istina prebacivanje rješenja za optička mreža aplikacija.

Značajke

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

Aplikacija

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Performanse

Parametara


FY-D2 × 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Preslušavanja

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Energetske

v

3.0or5.0

Životni vijek

puta

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Težina

g

16

Dimenzije

mm

(L) 27.0 × (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0, 2 mm) customizationisavailable.

Električni

Specifikacije

Napon

Struja

Otpor

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon vezao

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon vezao

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Igle

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Sobe-vezao

P1-P3P1'-P3'

--

--

--

--

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V +

--

--

GND

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

OrderingInformation

Način rada

Valna duljina

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Priključak

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: drugi

3 = 3V

5 = 5V

L = vezao

N = sobe vezao

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = drugi

25 = 250um

90 = 900um

X = drugi

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1,5 m

X = drugi

O = niti jedan

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: drugi


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 2dx2b optički mehanička ograničenja prekidač i vlakana optičkog poe rockera upravljano prekidač za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 2dx2b optički mehanička ograničenja prekidač i vlakana optičkog poe rockera uspio prekidač proizvođača, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop